Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zdalne nauczanie

Urząd Miasta Łodzi organizuje od 16-03-2020r. od godz. 10.00 lekcje z j. polskiego, matematyki, j. angielskiego i j. niemieckiego na https://www.youtube.com/user/LodzTube.

https://epodreczniki.pl/

https://lektury.gov.pl/

https://www.eska.pl/news/lektury-szkolne

https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne

Khan Academy

http://www.polona.pl/ – biblioteka

https://ninateka.pl/edu to serwis, na którym znajdują się filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe. Łącznie  dostępnych jest ponad 7 tys. plików audio i wideo, wszystkie są bezpłatne, wolne od reklam i dostępne bez logowania. Można z nich korzystać na wszelkich urządzeniach cyfrowych: komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, smartfonach.

Muzykoteka Szkolna - to serwis edukacyjny przygotowany na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wydawany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny. Zadaniem tego serwisu jest kształcenie odbiorców muzyki oraz aktywnych uczestników kultury, a także podniesienie poziomu powszechnej edukacji muzycznej w Polsce.Edytuj

Data dodania: 2021-03-19 16:42:28
Data edycji: 2021-03-19 16:56:57
Ilość wyświetleń: 1640

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej