Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łasku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łasku.
?✨
Dzisiejsza /23-06-2023/ uroczystość była niezapomnianym momentem pełnym radości i wzruszeń.
Serdecznie dziękujemy za przybycie Pani Staroście Teresie Wesołowskiej.
Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i poświęcenia nadszedł czas, aby pożegnać obowiązki szkolne i podsumować nasze uczniowskie osiągnięcia.
Nie zabrakło dyplomów dla najlepszych uczniów, którzy wyróżnili się wyjątkowymi wynikami i zaangażowaniem. Ich determinacja i pasja są godne podziwu, a nagrody stanowią zasłużone wyrazy uznania. Jednak nasze wyróżnienia nie ograniczały się tylko do wyników w nauce. Również liczne aktywności, udział w konkursach i inicjatywy społeczne zostały docenione. To dowód na to, że nasza szkoła nie tylko kształci umysły, ale także inspiruje do działania i wspiera rozwój różnorodnych talentów.
Nie można również zapomnieć o naszych nauczycielach, którzy z pasją i oddaniem prowadzili nas przez cały rok szkolny. Ich ciężka praca, zaangażowanie i troska nie mają granic. Dzisiejsze wyrazy uznania dla nich były wyjątkowym podziękowaniem za ich trud i wkład w nasze edukacyjne podróże.
Dziękujemy klasie I C i Pani Magdzie Barczewskiej -Klekotce za uświetnienie uroczystości częścią artystyczną.
Pani Dyrektor Ewa Ołownia zakończyła uroczystość słowami św.Augustyna
„ Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka. Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada.”
 
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za wszystkie wyzwania, które pokonaliśmy razem i za wzajemne wsparcie. Jest to piękny moment, pełen dumy i wdzięczności.
Życzymy wszystkim udanych, BEZPIECZNYCH wakacji, wypoczynku i chwil relaksu, aby nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
 
Data dodania: 2023-06-24 16:19:00
Data edycji: 2023-09-22 10:18:08
Ilość wyświetleń: 301

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook