Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Mikołajki na sportowo

6 grudnia 2022r. w naszym liceum po raz kolejny odbył się Turniej Mikołajkowy w koszykówkę 3x3, dodatkowo w tym roku wzbogacony o rywalizację w siatkówce 3x3. W szranki stanęło 11 drużyn koszykarskich i aż 16 siatkarskich z 9 klas. Niektóre klasy wystawiły po 2, a nawet 3 drużyny. Po zaciętych zmaganiach i bardzo wyrównanych meczach półfinałowych i finałowych „Królami Koszykówki” zostali uczniowie z klasy 4C/A w składzie: Piekarz Adrian, Marczak Mateusz, Pisarski Stanisław. II miejsce zajęli chłopcy z klasy 3B(1): Jaksa Michał, Kuźniak Kajetan i Mrowiński Michał. Najniższe miejsce na podium wywalczyła klasa 1B(1), którą reprezentowali: Operacz Mikołaj, Kras Karol, Świtlak Konrad, Świercz Łukasz.

Po bardzo emocjonujących rozgrywkach siatkarskie złoto i puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 3B(3)/4Cw składzie: Jaksa Michał, Kuźniak Kajetan, Busel Roman i Piekarz Adrian. Srebro zdobyła klasa 4A, w której zagrali: Weronika Buczkowska, Dagmara Bogdanowicz i Mateusz Marczak. Brąz trafił do klasy 1C/2B czyli Niewiadomskiej Marii, Witusik Malwiny, Follmana Pawła i Braczkowskiego Mikołaja.

Na  zakończenie zawodów Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom obydwu dyscyplin okolicznościowe puchary. Wszyscy sportowcy otrzymali od Mikołaja cukierki.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju życzymy kolejnych sportowych sukcesów, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijania swoich pasji.  Mikołajki w I LO to był dzień pełen uśmiechu i radości.