Czcionka:

A+A-

Kontrast:

46 Olimpiada Języka Angielskiego - aktualizacja

46 Olimpiada Języka Angielskiego - aktualizacja
10 stycznia 2022 roku o godzinie 12 odbył się drugi etap 46 Olimpiady Języka Angielskiego. 
Test II etapu jest zbliżony, pod względem trudności, do wymagań jakie stawiane są kandydatom na studia na filologię angielską. Kandydaci rozwiązują dwa testy gramatyczne (wielokrotnego wyboru i tłumaczeniowy), test słownictwa (wstawianie słów w luki), test czytania oraz globalny test luk (cloze test). Ostatnim składnikiem zestawu jest test wiadomości kulturowych (wielokrotny wybór), który dzieli się na część amerykańską i brytyjską.
Właśnie z takim skomplikowanym zadaniem (150 min) musiał zmierzyć się Paweł, uczeń klasy 3c, który wspaniale poradził sobie w pierwszym etapie konkursu,a liczba zebranych punktów pozwoliła mu zakwalifikować się do kolejnego etapu. 
Teraz pozostaje tylko czekać na wyniki Komitetu Głównego OJA. Trzymamy kciuki!!!
 
***
 
Wielkie brawa dla Pawła, ucznia klasy 3c, który wspaniale poradził sobie z testem 46 OJA i zakwalifikował się do etapu okręgowego.
Trzymamy mocno kciuki za naszego mistrza! 
???

***

Szkolny etap 46 Olimpiady Języka Angielskiego już za nami. W konkursie wzięło udział 8 uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich.
Obszerny test, z którym zmierzyli się nasi miłośnicy języka angielskiego jak zawsze nie należał do łatwych.
Wymagał świetnej znajomości trudnego słownictwa oraz struktur gramatycznych. By zakwalifikować się do kolejnego etapu należalo uzyskać minimum połowę punktów.

Niebawem poznamy wyniki. 

 

Magdalena Uzarczyk

Data dodania: 2022-01-12 21:31:50
Data edycji: 2022-06-27 13:45:10
Ilość wyświetleń: 761

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook