DNI JĘZYKÓW OBCYCH 2017

środa, 27 września 2017 16:46

DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W RAMACH DNIA JĘZYKÓW OBCYCH 2017 zorganizowane przez Panią mgr Annę Gruszczyńską-Kowalczyk - nauczycielkę języka angielskiego.

KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII W RAMACH DNIA JĘZYKÓW OBCYCH 2017 zorganizowany przez Panią mgr Magdalenę Uzarczyk - nauczycielkę języka angielskiego.
KAWIARENKA JĘZYKOWA (Pani mgr Urszula Morzyńska-Kalmuk - nauczycielka języka angielskiego) - muffiny piekły: Adrianna Krakowiak, Julia Pruska, Natalia Zielińska, Emilia Zimna, Angelika Szczepańska z klasy I c, Dominika Markowska, Natalia Zamolska, Katarzyna Dziamara z klasy I d, Karolina Kosiec, Julia Szymańska, Julita Bielińska z klasy II b. Czekoladowe brownie upiekły: Julia Wojtaszek i Aleksandra Papuga z klasy II c. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym Uczennicom! To prawdziwe Mistrzynie Bake Off - Ale ciacho!
Uwaga! To jeszcze nie koniec konkursów z okazji Europejskiego Dnia Języków. Druga część odbędzie się 6 października, a rozstrzygnięcie wszystkich konkursów nastąpi podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 
Dziękujemy uczennicy klasy III e Katarzynie Kalinowskiej za fotorelację.

- galeria -

 


 

 
free pokerfree poker

najnowsza galeria

Co oferuje I LO? - kliknij

Panteon LO

Damian M. - kliknij!

LICZNIK ODWIEDZIN

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej/e-mailowej zgody właścicieli serwisu jest zabronione..