konkurs stypendialny „Cambridge cLASs”

Zwracam się do Państwa w imieniu Cambridge University Polish Society (CU PolSoc), czyli stowarzyszenia polskich studentów na uniwersytecie w Cambridge w Wielkiej Brytanii. W tym roku, razem z Leysin American School w Szwajcarii (LAS), mamy przyjemność organizować konkurs stypendialny „Cambridge cLASs” skierowany do najzdolniejszych uczniów klas 1. szkół ponadgimnazjalnych.

Dwie nagrody główne obejmują pełne stypendium do LAS na lata szkolne 2019-21 (program IB), program mentoringowy obejmujący pomoc przy aplikacji na prestiżowe studia na najlepszych uczelniach świata przeprowadzony przez członków CU PolSoc oraz dwudniową wycieczkę do Cambridge, w trakcie której laureaci zostaną zaproszeni do udziału w formalnej kolacji zorganizowanej przez CU PolSoc (kwiecień/maj 2019). Laureat trzeciego miejsca weźmie udział w trzytygodniowym programie edge podczas letniej szkoły w LAS (lipiec 2019).

Szczegółowe informacje o konkursie i szkole LAS oraz formularz aplikacyjny znajdą Państwo na naszej stronie www.cambridgeclass.pl oraz w broszurze informacyjnej, która znajduje się w załączniku. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron na Facebooku i bezpośredniego kontaktu w razie dodatkowych pytań (informacja w stopce).

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o naszym konkursie w Państwa szkole i mamy nadzieję, że „Cambridge cLASs” wzbudzi zainteresowanie uczniów, ponieważ głęboko wierzymy, że doświadczenie nauki za granicą jest bezcenne dla każdego młodego człowieka. Bardzo zależy nam na dotarciu do jak największej liczby uczniów, żeby każdy miał szansę na udział.

Z poważaniem,
Aleksandra Wittchen
Koordynator ds. kontaktu ze szkołami i komunikacji wewnętrznej
Cambridge University Polish Society

kontakt@cambridgeclass.pl
cambridgeclass.pl
facebook.com/camclass
facebook.com/CambridgeUniversityPolishSociety

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.