Dzień Wydziału na PŁ

Jako Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej chcielibyśmy zaprosić Państwa szkołę do odwiedzenia naszej uczelni podczas Dnia Wydziału. Jest to wydarzenie umożliwiające uczniom szkół średnich poznać nasz wydział. Podczas wydarzenia przewidujemy oprowadzenie po wydziale EEIA, odwiedzenie Studenckich Kół Naukowych w laboratoriach, wykłady pokazowe oraz warsztaty na które uczniowie będą mogli się wcześniej zapisać. Wszystko to ma na celu pokazać w pewnym stopniu jak wyglądają studia na Wydziale EEIA.
Wydarzenie to odbędzie się 26 marca 2019 w godzinach 9:00-16:00 w budynku Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej (Łódź, ul. Bohdana Stefanowskiego 18/2, kampus A, budynek A10).
W przypadku zainteresowania wydarzeniem lub pytań proszę kontakt mailowy lub telefoniczny (dane kontaktowe poniżej). W załączniku znajduje się również plakat wydarzenia. Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o opublikowanie go w mediach społecznościowych szkoły lub na stronie internetowej wraz z informacją ” Więcej informacji znajdziesz na http://www.dzienweeia.samorzad.p.lodz.pl/ ”
Więcej informacji na temat wydziału i wydarzenia: http://www.weeia.p.lodz.pl/
http://www.dzienweeia.samorzad.p.lodz.pl/
Wszystkie informacje na temat wykładów i warsztatów będą pojawiać się na bieżąco na stronie internetowej.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.